POMOC + INFO

W tym dziale znajdziecie wszystkie informacje związane z techniką i montażem lampek. Zacznijmy od niemal najważniejszej.

 

Co to za kulki? Kulki nazywane cotton fairy lights, cotton ball lights, cotton lights lub cotton balls to wykonywane ręcznie mini lampki - są produkowane i importowane z Tajlandii na cały świat. Po nałożeniu na kabelek z żarówkami, zachwycają blaskiem. Każda kulka tworzona jest ręcznie, stąd też mogą się nieznacznie różnić wielkością i fakturą.

 

Dostępne długości łańcuchów w pętli i w linii - możliwość tworzenia własnych kompozycji kolorystycznych w kreatorze KLIK

W ofercie mamy cotton ballsy z żarówkami LED (w zestawie z kablem 2 szt żarówek LED w zapasie, z wyjątkiem przewodu 10 lampek - 1 żarówka zapasowa):

Moc całego przewodu:

10L – 0,75 W

20L – 0,99 W

35L – 2 W

50L – 6,5 W

ROZMIARY

KABLE LED Przewody z lampkami LED, każdy kabel zawiera włącznik:

10 lampek (w linii) - od wtyczki do lampek 150 cm, długość całkowita z lampkami 276 cm, długość samych lampek 126 cm, odstępy między lampkami 14 cm 

20 lampek (w linii) - od wtyczki do lampek 150 cm, długość całkowita z lampkami 416 cm, długość samych lampek 266 cm, odstępy między lampkami 14 cm 

35 lampek (w pętli) - od wtyczki do lampek 150 cm, długość całkowita z lampkami 476 cm, długość samych lampek 388 cm (pętla) cm, odstępy między lampkami 14 cm 

35 lampek (w linii) - od wtyczki do lampek 150 cm, długość całkowita z lampkami 626 cm, długość samych lampek 476 cm, odstępy między lampkami 14 cm 

50 lampek (w linii) - od wtyczki do lampek 150 cm, długość całkowita z lampkami 790 cm, długość samych lampek 640 cm, odstępy między lampkami 13 cm 

 

PAKOWANIE – zamówione zestawy pakujemy w estetyczne kartoniki, idealne na prezent. Każdy zestaw to kompletna kompozycja kul w wybranych przez Państwa kolorach oraz kabelek z żarówkami odpowiedniej długości i instrukcja.

 

Tak wyglądają sprzedawane przez nas komplety.

image

image

 

MONTAŻ – zamówione zestawy przychodzą do Was nie złożone, kule i łańcuch świetlny są osobno. A dlaczego? Ponieważ przyjemnością jest samodzielne układanie kolorowych cottonów :) Montaż jest bardzo prosty - jak widać na zdjęciach poniżej.

 

1) Przed rozpoczęciem montażu musimy się uzbroić w nożyczki – najlepiej małe do paznokci :) Każda kulka posiada niewielki otwór, musi zostać powiększony, aby włożyć do niego lampkę.

image

 

2) Otwór ten powiększamy poprzez nacięcie około 1 cm. Wielkość nacięcia jest zależna od rozmiaru pierwotnej dziurki w kulce - ponieważ każda kulka jest ręcznie tworzona, dziurka ta może być większa lub mniejsza.

image

 

3) Tak wygląda prawidłowe nacięcie. Najtrudniejsze za nami :)

image

 

4) Teraz musimy włożyć lampkę do kulki, aby cottonek mógł pokazać cały swój urok.

image

 

5) Śmiało wkładamy żarówkę do kulki - na tym etapie może się okazać, że nacięta dziurka jest zbyt mała; w tym wypadku należy ją odrobinę powiększyć.

image

 

6) Żarówka musi zostać włożona w całości do kulki.

image

 

7) Z kulki powinien wystawać tylko przewód.

image

 

8) Tak wygląda prawidłowo zamontowana lampka cotton lights.

image

 

9) I gotowe :)

image

 

Przepalona żarówka – co robić? Nic prostszego, wymień ją jak w zwykłej lampie. W Każdym zestawie jest 5 zapasowych żarówek, są maleńkie i łatwo je zgubić. Schowajcie je w miejsce, gdzie będą bezpiecznie czekały na swoją kolej ożywienia Twojego łańcucha.

Zepsuło się – co robić? Nic prostszego – jeśli zestaw jest wciąż na gwarancji, wystarczy do nas napisać maila z numerem zamówienia, pod którym dokonano zakupu lub potwierdzeniem przelewu za zakup u nas, przesłać do nas łańcuch, a my szybko i sprawnie wymienimy lub naprawimy :) Jeśli okres gwarancji już upłynął - prosimy o kontakt, pomożemy, aby mogli się Państwo wciąż cieszyć blaskiem swoich lampek.

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie